"Ференцварош" Реброва вийшов в чвертьфінал Кубка Угорщини

"Ференцварош" продовжує боротьбу на двох фронтах сезону-2018/2019: в чемпіонаті і кубку країни

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на zbirna.com.

У другому поєдинку 1/8 фіналу Кубка Угорщини з "Кишвардою" "Ференцварош" Сергія Реброва, Ігоря Харатіна і Івана Петряка без особливих проблем оформив собі путівку в чвертьфінал.

Перша зустріч на полі команди українського наставника закінчилася її перемогою з рахунком 2:0, а в матчі-відповіді була зафіксована нічия - 1:1. Причому рахунок був відкритий півзахисником гостей Фернандо Корріараном на 33 хвилині ударом з центру поля (перекинув воротаря).

Ігор Харатін вийшов в стартовому складі "Ференцвароша" і був замінений на 53 хвилині. Іван Петряк всю гру провів у запасі. У складі "Кишварди" на поле з'являлися український захисник Богдан Мельник та хавбек Роман Карасюк.

Раніше повідомлялось, що Ребров забирає футболіста збірної України в Угорщину.