"Ференцварош" Реброва переміг у важкому матчі чемпіонату Угорщини

Будапештський "Ференцварош" продовжив свою безпрограшну серію в чемпіонаті Угорщини до шести матчів

"Ференцварош" Реброва переміг у важкому…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. Наставник "Ференцвароша" Сергій Ребров випустив півзахисника збірної України Ігоря Харатіна в стартовому складі своєї команди на матч 22-го туру першості Угорщини проти "Гонведа".

Олександр Зубков залишився в запасі і вийшов на поле тільки на 71-ій хвилині. Обидва українці результативними діями не відзначилися, а їхня команда перемогла з рахунком 1:0 завдяки голу Мюрто Узуні на 56-ій хвилині.

"Ференцварош" продовжує міцно утримувати лідерську позицію в чемпіонаті Угорщини, випереджаючи "Академію Пушкаша" на 17 очок.