"Ференцварош" Реброва переміг "Кишварду" Мілевського в чемпіонату Угорщини

Український півзахисник Іван Петряк відіграв весь матч за "Ференцварош" в матчі першості Угорщини проти "Кишварди" Артема Мілевського

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням Команда 1.

У домашньому поєдинку 15-го туру національної першості "Кишварда" поступилася "Ференцварошу" (2:0).

Півзахисник збірної України Іван Петряк вийшов в основному складі господарів і протистояв відразу трьом українцям - Артему Мілевському, Павлу Лук'янчуку і Роману Карасюк. Вже на 21-й хвилині Петряк взяв участь в комбінації за участю Варги і Фрімпонга і останній відкрив рахунок в поєдинку. Ще через 12 хвилин Миха Блажіч подвоїв перевагу господарів.

У другому таймі всі три українських гравця "Кішварди" відзначилися жовтими картками. Більше забитих м'ячів глядачі так і не побачили. У підсумку, 2:0 на користь "Ференцвароша".

Після цієї перемоги "Фраді" продовжує лідирувати в чемпіонаті Угорщини, маючи в активі 33 очки і на п'ять пунктів випереджаючи "Гонвед".