"Фенербахче" - "Бешикташ": Матч перенесли через жахливу травму тренера (ВІДЕО)

Матч-відповідь півфіналу Кубка Туреччини "Фенербахче" - "Бешикташ" був перерваний після того, як головний тренер команди гостей Шенол Гюнеш отримав пошкодження голови

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на championat.com.

Шенол Гюнеш отримав пошкодження голови в результаті кинутого з трибун предмета, повідомляє прес-служба "чорних орлів" в "Твіттері".

Матч був перерваний на 58-й хвилині за рахунку 0:0. Один з предметів, які кидали з трибун в сторону лавки гостей, потрапив в голову тренера, в результаті чого фахівець впав. За даними турецьких ЗМІ, фахівець отримав велике розсічення і йому довелося накладати на рану шви, після чого його відвезли в лікарню.

У першому матчі "Бешикташ" на своєму полі зіграв внічию з "Фенербахче"з рахунком 2:2.