"Фехервар" українського футболіста Петряка втратив очки в драматичній грі

У суботу, 14-го березня, "Фехервар" на своєму полі не зміг обіграти "Діошдьйор" у чемпіонаті Угорщини, гра завершилася з рахунком 1:1

"Фехервар" українського футболіста Петря…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Sport.ua. Українець Іван Петряк провів на полі 90 хвилин, після чого його замінили. У складі гостей весь матч провів український півзахисник Сергій Шестаков.

З 68-ій хвилини команда Петряка грала в меншості, але навіть за таких обставин зуміла на 88-ій хвилині вийти вперед, але цього для перемоги не вистачило. Уже в компенсований час "Діошдьйор" відігрався.

Після цього туру "Фехервар" відстає від лідера "Ференцвароша" на 3 очки, при цьому у команди Сергія Реброва ще й дві зустрічі в запасі.

Читайте і дивіться також: Як український футболіст "Ференцвароша" Реброва допоміг "розтрощити" суперників