Феєрія Малиновського: український футболіст двома голами тягне "Генк" до чемпіонства

У 3-му турі першої шістки чемпіонату Бельгії "Генк" Руслана Малиновського обіграв "Гент" Романа Яремчука та Романа Безуса (2:1)

Феєрія Малиновського: український футбол…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Півзахисник "Генка" Руслан Малиновський оформив дубль в матчі з "Гентом", а перед завершенням гри його ще й вилучили з поля.

На 43-ій хвилині українець реалізував пенальті, відкривши рахунок в матчі. Вже через 3 хвилини Малиновський подвоїв рахунок дальнім ударом.

Другий гол Руслана став 14-им для нього в сезоні в 44-ох матчах. Він також віддав 13 гольових передач, всього на його рахунку 27 очок за системою "гол + пас" за "Генк" у сезоні.