Ексгравець збірної України прогнозує перемогу "Динамо" в матчі з "Барселоною"
У вівторок, 24 листопада, в Києві на НСК "Олімпійський" "Динамо" проведе свій черговий поєдинок групового раунду Ліги чемпіонів
Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на bookmaker-ratings.com.ua.
Суперником киян виступить "Барселона". Три тижні тому "біло-сині" поступилися в Іспанії (1:2). Про шанси команди Мірчі Луческу в майбутньому матчі розповів колишній захисник "Динамо" і збірної України Олег Кузнецов.
"Поставлю на перемогу киян. Рахунок? 2:1. Повторюся, що ця перемога дасть ще шанс поборотися за вихід в наступний раунд Ліги чемпіонів, інакше доведеться сконцентруватися на тому, щоб вдало закінчити сам груповий турнір і вийти в плей-оф Ліги Європи, не пропустивши вперед угорський "Ференцварош".
Результат не повинен тяжіти над киянами. Якщо команда покаже гідний футбол, але програє, ніхто камінь в город "Динамо" кидати не стане. А якщо вдасться виграти, то це тільки додасть психологічної стійкості "біло-синім", а сама інтрига в цій групі може відродитися", — переконаний Кузнецов.
Читайте також: У Києві без Мессі: Експерти оцінили шанси каталонців в матчі "Динамо" – "Барселона"
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Футбол