Екс-тренер "Шахтаря" знайшов виправдання після ганьби у Лізі Європи

Головний тренер "Роми" Паулу Фонсека прокоментував виїзну поразку від менхенгладбахської "Боруссії" (1:2) в матчі 4-го туру групового етапу Ліги Європи

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Football-italia.net.

У попередньому турі команди зіграли внічию (1:1).

"У нас були труднощі у першому таймі, і жодна з команд не мала великої кількості моментів. Гра розкрилася після перерви, у нас було 4-5 реальних гольових нагод.

Це правда, що "Боруссія" не контролювала гру. Ми більше володіли м'ячем і результати обох наших зустрічей були несправедливими. Ми заслуговували набагато більшого, але такий футбол, він не завжди буває справедливим.

Тепер ми повинні зосередитися на тому, щоб виграти дві зустрічі, що залишились і вийти в плей-оф. В іншому ключі ми думати не можемо", - сказав Фонсека.