Екс-тренер "Динамо" Ребров зазнав ганебного фіаско в Угорщині

"Ференцварош" Сергія Реброва у 4-му турі чемпіонату Угорщини сенсаційно розгромно поступився "Академії Пушкаша" (1:4)

Екс-тренер "Динамо" Ребров зазнав ганебн…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Футбол24.

Чемпіонат Угорщини. 4 тур

"Академія Пушкаша" – "Ференцварош" 4:1

Голи: Сос, 40; Кнєжевіч, 57 (пен.); Урблік, 79, 84 – Спіровскі, 12

У стартовому складі гостей на поле вийшов лише один з трьох українських футболістів – Данило Ігнатенко. Ігор Харатін та Олександр Зубков залишились поза заявкою на гру.

Команда українців швидко вийшла вперед, вже на 12-ій хвилині. Проте на перерву колективи пішли за нічийного рахунку – 1:1.

У другій половині зустрічі "Ференцварош" пропустив тричі, а ось відповісти бодай голом не зміг.

Після 4-го туру "Ференцварош" посідає 9-те місце у турнірній таблиці чемпіонату Угорщини та має в актив 3 очки. Щоправда, команда українців має ще 2 матчі у запасі.