Екс-лідер "Шахтаря" міг опинитися в "Барселоні" за 40 мільйонів євро
Вінгер "Челсі" і збірної Бразилії Вілліан був близький до того, щоб залишити Англію на початку цього трансферного вікна
- Сектор
-
17 червня 2019 22:58

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Sky Sports. За екс-півзахисника донецького "Шахтаря" боролися іспанські гранди - "Атлетіко" і "Барселона".
Клуби назвали ідентичну ціну за Вілліана - 35 мільйонів фунтів (приблизно 40 мільйонів євро), але лондонський клуб не захотів відпускати 30-річного хавбека.
Відзначимо, що "Челсі" вже втратив лідера атаки Едена Азара, який приєднався до "Реала" і головного тренера Мауріціо Саррі, який пішов в "Ювентус".
Читайте також: Колишнього гравця "Шахтаря" терміново викликали в збірну Бразилії
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:50Чоловіча збірна України з пляжного футболу бойкотує матч за бронзові нагороди Євроліги-2025: відома причина ФОТО
- 10:59Збірна України з волейболу програла бельгійцям на старті чоловічого чемпіонату світу Відео
- 21:48Шанси поїхати на чемпіонат світу тануть: футбольна збірна України зіграла внічию з Азербайджаном у відборі на мундіаль-2026 ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ Відео
- 15:23Житомирське "Полісся" підписало знаного воротаря, нових гравців і екстренера – усі виступали за столичне "Динамо"
- 00:18 Футбольна національна збірна України поступилася Франції на старті відбору на чемпіонат світу-2026 ФОТО Відео
- 22:48Молодіжна збірна України з футболу з перемоги почала відбір на Євро-2027
- 16:45Відомий склад збірної України на чемпіонат світу з легкої атлетики: хто з лідерів виступить
- 15:25Остання українська тенісистка покинула US Open-2025
- 18:29Розпродаж українських футболістів від лідерів чемпіонату: Ванат у Іспанії, Судаков у Португалії +ВІДЕО ВСІХ ГОЛІВ ТУРУ УПЛ ФОТО Відео
- 00:46"Шахтар" "на валідолі" пройшов швейцарців і гратиме у груповому етапі Ліги конференцій
- 23:59Житомирське "Полісся" було в кроці від сенсації в матчі з "Фіорентиною" на її полі, але не дотерпіло
- 23:25"Динамо" Київ перемогло ізраїльтян, але поступилося їм у боротьбі за вихід у групу Ліги Європи
- 22:43Жіноча збірна України з волейболу вперше за три десятиліття зіграла на чемпіонаті світу
- 17:45Залишилася лише одна: три з чотирьох українок уже на старті вибули з великого турніру US Open-2025
- 15:30Мінус відразу п'ять представників елітної ліги: як завершилися матчі 1/32 фіналу Кубка України з футболу та що за приз отримає переможець турніру ФОТО
- 13:54Сергій Ребров назвав склад збірної України з футболу на перші матчі відбору чемпіонату світу-2026
- 23:30Відбулися перші матчі фінального кола кваліфікації єврокубків: як виступили "Динамо", "Шахтар" і "Полісся"
- 17:00Лідер – "Динамо", у спину дихають "Шахтар" і ЛНЗ: завершується третій тур УПЛ
- 14:21Захисник Ілля Забарний провів перший матч за ПСЖ: як оцінили дебют українця