Екс-лідер "Динамо" "вщент розбив" українських футбольних арбітрів

Центральний захисник грецького ПАОКа Євген Хачеріді згадав період своєї кар'єри в київському "Динамо"

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport.

"Цікаво, хто за суддівство відповідає? Є судді, але хтось за них і відповідає? – ще досі дивується центральний захисник. – Якщо суддя жахливо, очевидно огидно судив, його потрібно відправляти в Першу, Другу лігу. На рік, нехай там судить. "Шахтар" – "Зоря" – ну, це ж жах. Жах в обидві сторони. Гол "Шахтаря" – потрібно було ставити штрафний в тому епізоді, Ісмаїлі рукою м'яч зупиняє, суддя дає продовжувати, і "гірники" забивають гол. Фол Харатіна – чиста червона…"

"Улюблений суддя в Україні? Вакс, – зробив несподіваний вердикт Хачеріді. – Хоча не можу сказати, що він улюблений, але він дуже кваліфіковано судив. Звичайно, він накоїв у Донецьку, коли ми там грали. Може, тоді він і забрав у "Динамо" (2012-ий рік, вилучення Гармаша за самовільне повернення на поле після надання медичної допомоги) чемпіонство. Спочатку я не зрозумів, тільки після гри зрозумів, чому його вилучили. Хоча це все придумане. Вони цього хотіли, і зробили. От і все. Але щодо суддівства, в цілому, то Вакс дуже кваліфіковано судив. Жабченко ще непогано судив, Абдула..."

"Можаровський? Він нас дуже багато раз судив не найкращим чином. Можна сказати, упереджено. Пам'ятаю матч з "Олександрією", коли він три пенальті не поставив. Ми 0:0 зіграли. Він так хотів. Хотів, щоби ми втратили очки, і ми втратили", – підсумував нинішній оборонець ПАОКа.

Читайте також: Тренер "Шахтаря" відверто розповів, що думає про українських футбольних арбітрів

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Мітки: #Динамо