Екс-гравець "Динамо": Зараз гроші - не головне для мене

Екс-динамівець Мілош Нінкович, який виступає зараз в чемпіонаті Австралії за "Сідней", розповів, чому підписав новий контракт з клубом, а не прийняв пропозицію від зарубіжних клубів

Depo.
20 жовтня 2017 22:58
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на FourFourTwo.

Мілош нінковіч щасливий в австралійському клубі.

"Ще до того, як підписав новий контракт, я був щасливий в цьому клубі. Моя сім'я щаслива тут, а я, чесно сказати, вже втомився кожні два роки переїжджати і перевозити рідних в іншу країну. Дуже складно це робити.

Всі грають за гроші, але мені вже 32 роки і велика кар'єра за плечима. Наприклад, в київському "Динамо" я провів дев'ять років. І зараз гроші - це не головне для мене.

Звичайно, кожен хоче отримувати багато грошей, але я хочу бути щасливим тут, на полі і поза ним. І це дуже важливо.

Але, само собою, якщо тільки щаслива моя сім'я, мої діти. От і все. Це так просто. Я прийняв правильне рішення, яке далося мені дуже легко. Можу сказати, що мені дуже подобається бути в цьому клубі, адже тут - неймовірні люди.

Це стосується і медичного персоналу, і тренерів, і гравців. Якби я не був задоволений станом справ в роздягальні, то кого б турбував той факт, чи подобається мені саме місто чи ні? Якби таке сталося, то краще було б шукати інший варіант для продовження кар'єри.

Я щасливий бути частиною цієї команди, мені подобається наша атмосфера в роздягальні. У "Сіднеї" багато хороших людей. У мене є тут багато хороших друзів з Сербії, тому я відчуваю себе в Австралії не так, як ніби я за кордоном. Але, мушу зауважити, що образ життя тут неймовірний, як і саме місто. Взагалі, є багато причин того, чому я залишився тут, - сказав Нінкович.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор