Екс-"динамівця" вдруге за три матчі видаляють в чемпіонаті Естонії

У 10-му турі чемпіонату Естонії з футболу "Левадія" на своєму полі зіграла внічию 1:1 з "Калью"

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на sport.ua.

Господарів поля підвів український захисник Зураб Очігава. Арбітр вилучив його з поля на 71-й хвилині матчі за рахунку 1:0 на користь "Левадії". Для Очігави це друге вилучення, раніше він був вилучений 13 червня в матчі з матчі з "Таммека" (2:2).

А ось у гостей героєм зустрічі став інший українець – Владислав Хомутов. Він приніс своїй команді нічию на 86-й хвилині гри.

У турнірній таблиці лідирує "Флора". "Калью" йде на третьому місці, а "Левадія" на четвертому.

Очігава перейшов в "Левадію" з полтавської "Ворскли" в січні 2020 року. Футболіст з 2015 року належав київському "Динамо", але провів в команді всього 8 матчів.