Екс-"динамівець" шаленим камбеком допоміг бельгійському клубу пробитися в Лігу Європи

У фіналі плей-оф Ліги Європи в чемпіонаті Бельгії "Антверпен" обіграв "Шарлеруа" (3:2)

Екс-"динамівець" шаленим камбеком допомі…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Динамоманію

Бельгія. Плей-оф, фінал

"Антверпен" - "Шарлеруа" 3:2

Голи: Мбокані, 16, 67; Рафаелов, 22 (пен.) - Осімхен, 1; Дессолейл, 12

"Шарлеруа", який в попередньому раунді залишив за бортом плей-оф "Кортрейк" Андрія Бацули, дуже потужно розпочав фінальний поєдинок.

Уже на 12-ій хвилині номінальні гості володіли перевагою в 2 м'ячі. Однак "Антверпен" знайшов в собі сили ще до перерви відновити рівновагу, а в середині другого тайму забити переможний гол.

Відзначимо, що в складі переможців, які здобули право представляти Бельгію в Лізі Європи, дублем відзначився колишній нападник "Динамо" Дьємерсі Мбокані.