Дводенне дербі: "Бетіс" вибив "Севілью" з Кубка Іспанії в дограванні скандального матчу

У матчі 1/8-ої фіналу Кубка Іспанії "Бетіс" на "Беніто Вільямарін" приймав "Севілью" і переміг у принциповому дербі 2:1

Дводенне дербі: "Бетіс" вибив "Севілью"…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Гра стартувала вчора ввечері, 15-го січня, і до 38-ої хвилини гості обмінялися голами.

Спочатку "Севілья" відкрила рахунок, коли на 35-ій хвилині забив Гомес.

Але неприємний епізод стався, коли Фекір допоміг господарям відігратися. Один з уболівальників кинув трубу в голову гравцеві "Севільї" Жоану Жордану.

Матч зупинили та перенесли на день. Гравці "Бетіса" звинувачували суперника у махінації. За їхніми словами, "Севілья" хотіла перенесення зустрічі, а головний тренер Лопетегі підначував потерпілого зробити вигляд, ніби він знепритомнів.

Поєдинок дограли вже сьогодні, Каналес приніс "Бетісу" перемогу на 73-ій хвилині та вивів команду в 1/4-ту фіналу турніру.