Два українці зустрілися в чемпіонаті Туреччини, переможцем дуелі вийшов Морозюк

У другому турі чемпіонату Туреччини "Різеспор" переміг "Сівасспор" (2:1), у матчі зіграли Микола Морозюк та Сергій Рибалка

Два українці зустрілися в чемпіонаті Тур…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Футбол24

Чемпіонат Туреччини. 2 тур

"Різеспор" – "Сівасспор" 2:1

Голи: Самудіо, 55 (пен.); Болдрін, 59 – Фернандо, 79

У стартовому складі господарів на поле вийшов український захисник Микола Морозюк. За "Сівасспор" на 80-ій хвилині на полі з'явився Сергій Рибалка.

У першому таймі команди голів не забивали, а у другій половині зустрічі команда Морозюка забила двічі з 55-ої по 59-ту хвилину. На 79-ій – "Сівасспор" відіграв один гол.

Після 2-ох матчів команда Морозюка здобула максимум очок та посідає третю сходинку. У команди Рибалки 3 очки та 5-те місце.

Читайте і дивіться також: Морозюк і її сексуальні подруги обіграли трьох спортсменів у змаганні на фізпідготовку