Два українці допомогли вирвати перемогу в чемпіонаті Білорусі

У чемпіонаті Білорусії зіграно матч 6-го туру, "Слуцьк" приймав "Белшину" і переміг 3:2, при цьому гості завершували зустріч удесятьох

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Sport24. "Слуцьк" пішов на перерву, ведучи в рахунку 2:1. На 20-ій хвилині відзначився Мохаммед Бала, а на 35-ій хвилині забив Артем Сердюк. Під завісу тайму Сулеймані Коанда відправив м'яч у власні ворота.

У другій частині зустрічі Павло Бордуков зрівняв рахунок, але вивезти хоча б очко гості не змогли. На 85-ій хвилині Микиту Рочева за друге попередження вилучили з поля, а через три хвилини Мохаммед Бала приніс "Слуцьку" перемогу.

"Слуцьк" набрав 13 очок і закріпився на першому місці. В активі "Белшини" 2 очки і 16-та позиція.

Вища ліга Білорусі. Матч 6-го туру

"Слуцьк" – "Белшина" 3:2

Голи: Бала, 20, 88; Сердюк, 35 – Коанда, 44 (автогол); Бордуков, 52

Вилучення: Рочев (Б), 85

У складі "Слуцька" весь матч провів Сергій Чеботаєв, а Юрій Тетеренко вийшов на заміну на 89-ій хвилині.