Два українці допомогли "Ференцварошу" успішно ввійти у відновлення сезону

"Ференцварош" у першому після відновлення поєдинку чемпіонату Угорщини здобув вольову перемогу над "Дебреценом" (2:1)

Два українці допомогли "Ференцварошу" ус…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. "Ференцварош", який тренує український фахівець Сергій Ребров, у пропущеному матчі 1-го туру першості Угорщини на домашньому стадіоні переграв "Дебрецен".

У першому матчі після відновлення чемпіонату в стартовому складі господарів вийшли українці Ігор Харатін і Олександр Зубков. Зустріч проходила за порожніх трибун.

Обидва наші легіонери вже в першому таймі отримали по жовтій картці. У грі ж до перерви "Ференцварош" вів з рахунком 2:1, незважаючи на пропущений перший м'яч в дебюті зустрічі. Дубль Давіда Сігера допоміг господарям вийти вперед.

На 60-ій хвилині Олександра Зубкова замінили, а Ігор Харатін дограв до кінця, але результативними діями не відзначився.

Сам поєдинок так і закінчився – 2:1 на користь "Ференцвароша". Команда Сергія Реброва з 56-ма очками очолює турнірну таблицю, випереджаючи "Фехервар" на шість пунктів.