Два пенальті принесли "Минаю" перемогу в драматичному матчі з "Олімпіком"

Закрапатський "Минай" в 16-му турі УПЛ переміг в Ужгороді донецький "Олімпік" з рахунком 2:1

Два пенальті принесли "Минаю" перемогу в…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Господарям поля допомогли два одинадцятиметрові удари, які впевнено реалізував найкращий бомбардир закарпатців Анатолій Нурієв. Ці моменти відбулися ще до перерви

І хоча Таддеус Нкенг на 21-ій хвилині ударом головою зрівняв рахунок, усе ж здобути бодай нічию у дебютному поєдинку головного тренера Юрія Калитвинцева донеччанам не вдалося.

У другому таймі голів суперники не забивали. А під кінець матчу в зіткненні важку травму отримав Євген Цимбалюк, його забрала машина швидкої допомоги прямо з футбольного поля.

"Минай" – "Олімпік" 2:1

Голи: Нурієв, 13 (пен), 45+2 (пен) – Нкенг, 21

"Минай": Попович, Малепе, Ковтун, Карась, Маембе, Ткачук, Кожанов (Пиняшко, 68), Хахльов (Сніжко, 75), Мілевський (Ахмедзаде, 68; Матіч, 90+3), Нурієв, Шиндер (Угочукву, 90+3)

"Олімпік": Халімі, Зотько, Драме, Лебеденко, Цимбалюк (Снурнціин, 90), Бабенко, Пасіч, Хамелюк (Таллес, 59), Тейшейра, Нкенг, Каргбо

Попередження: Нурієв, 18; Ковтун, 57; Кожанов, 66; Попович, 77 – Драме, 50; Каргбо, 57; Тейшейра, 73; Лебеденко, 76

Вилучення: Нурієв (М), 85 (друге попередження)

Читайте і дивіться також: Мілевський в основі: Стали відомі склади на принциповий матч "Минай" – "Олімпік"