Два голи українських збірників завершили "перестрілку" в чемпіонаті Бельгії

У поєдинку 13-го туру чемпіонату Бельгії "Андерлехт" і "Гент" зіграли внічию з рахунком 3:3

Два голи українських збірників завершили…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Sport.ua. Взяли участь у протистоянні і три українці, які виступають за "буйволів". Ігор Пластун і Роман Яремчук вийшли на поле в стартовому складі, а Роман Безус вступив в гру на 61-ій хвилині, вийшовши на заміну.

У першому таймі команди обмінялися голами. Спочатку Версхарен замкнув простріл з флангу, а незабаром результат зрівняв Депуатр (взяття воріт зарахували після допомоги VAR). Мав свій момент і Яремчук, але форвард з меж штрафного пробив у голкіпера.

Куди насиченішою на події виявилася друга половина зустрічі. Протягом трьох хвилин господарі поля відзначилися двічі, й обидва рази це зробив Руф. Але "буйволи" не збиралися здаватися. На початку останньої десятихвилинки основного часу арбітр довго переглядав відеоповтор і врешті-решт поставив пенальті за влучання м'яча в руку Коббаута. Яремчук з 11-тиметрової позначки не зумів переграти голкіпера, але потім безперешкодно добив м'яч у ворота. А на четвертій компенсованій хвилині нічию для "Гента" вирвав Пластун, який замкнув навіс у виконанні Домпе.

Чемпіонат Бельгії. 13-ий тур

"Андерлехт" – "Гент" 3:3

Голи: Версхарен, 17; Руф, 68 (пен.), 70 – Депуатр, 24; Яремчук, 84; Пластун, 90+4