Два голи і яскрава гра: Форвард Яремчук видав суперматч за "Гент" у Бельгії

Форвард збірної України Роман Яремчук записав на свій рахунок два забиті м'ячі в поєдинку першості Бельгії "Гент" – "Беєрсхот" (5:1)

Два голи і яскрава гра: Форвард Яремчук…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. Український нападник Роман Яремчук став одним із двох головних героїв поєдинку 8-го туру чемпіонату Бельгії між "Гентом" і "Беєрсхотом".

Після двотижневої перерви, пов'язаної з травмою і непростими взаєминами в клубі, Яремчук знову з'явився в стартовому складі "Гента". Разом із ним на поле вийшов інший український легіонер "буйволів" – Ігор Пластун, а ось Роман Безус в заявку не потрапив.

Господарі активно розпочали зустріч і вже на 12-ій хвилині Роман Яремчук отримав передачу від Лорана Депуатра і пробив з лінії штрафного – 1:0. Через три хвилини український форвард відзначився індивідуальною технікою, увірвався в карну зону й оформив дубль.

На перерву команди пішли вже за рахунку 3:0 на користь "Гента" завдяки зусиллям Депуатра. У другому таймі Лоран також оформив дубль, при цьому результативну атаку розпочав Роман Яремчук. На 78-ій хвилині українця замінив Тім Кляйндінст, після чого команди обмінялися голами – 5:1.

Перемога дозволила "Генту" вийти на 11-те місце. В активі підопічних Віма де Деккера дев'ять очок.