Дубль Яремчука допоміг "Бенфіці" втримати впевнене лідерство в Португалії

Два голи форварда збірної України Романа Яремчука стали запорукою перемоги "Бенфіки" в першості Португалії

Дубль Яремчука допоміг "Бенфіці" втримат…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. Лісабонська "Бенфіка" в 7-му турі чемпіонату Португалії на виїзді зустрілася з "Гімараеншом". Український нападник Роман Яремчук зіграв за "орлів" із перших хвилин зустрічі.

У першому таймі наш форвард відзначився, забивши два м'ячі впродовж 11-ти хвилин. На 67-ій хвилині Яремчука замінили, а сам матч завершився з рахунком 3:1 на користь "Бенфіки".

Чемпіонат Португалії. Прімейра. 7-ий тур

"Гімараенш" – "Бенфіка" 1:3

Голи: Дуарте, 78 – Яремчук, 30, 41; Маріу, 73

Після цієї гри у "Бенфіки" повний комплект очок: 7 матчів, 7 перемог, 21 пункт. Це на 4 більше, ніж у головних конкурентів – "Порту" та "Спортінга".