Дружина Мамаєва розповіла про "повію", якій потрібні гроші футболіста

Дружина хавбека "Краснодара" Павла Мамаєва Алана заявила, що на бійку з водієм ведучої "Першого каналу" футболіста спровокувала його коханка

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на sport-express.ru.

Вона також назвала цю дівчину "повією".

"Він зняв дівчину в борделі. Приїхав в бордель і зняв повію. Вона сіла в машину, і щось у них сталося з водієм. Вона вийшла, передала його слова і спровокувала п'яного Пашу на бійку. Через неї все почалося.

Вона приїхала в Москву за його викликом. Він знає, що вона повія, що їй потрібні тільки його бабки, знає, наскільки вона брудна... І каже, що її любить. Він не вимовив слів любові, але дав мені це зрозуміти. Я готова пробачити зраду. Але мені кажуть: "І тебе я теж люблю". Я нібито перебуваю в гаремі. Я його люблю, але не можу битися об закриту стіну постійно", - сказала Мамаєва в інтерв'ю програмі "Центральне телебачення" на телеканалі "НТВ".

Нагадаємо, Мамаєв разом з нападником "Зеніту" Олександром Кокоріним були взяті під варту за участь в двох бійках в центрі Москви. Вони перебувають в СІЗО "Бутирка". Напередодні суд продовжив арешт футболістам до 8 лютого 2019 року.

Раніше дружину футболіста збірної Росії назвали "психопаткою".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор