Драматичний матч УПЛ "Львова" й "Олександрії" переможця не виявив

На головному стадіоні Львова відбувся важливий поєдинок УПЛ – у ньому "Львів" розійшовся миром з "Олександрією" (1:1)

Драматичний матч УПЛ "Львова" й "Олексан…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Перший тайм виявився за львів'янами. Однак для початку змарнував чудовий момент бразилець Алваро, який із пенальті не переграв воротаря "олександрійців" Білика.

Перед самою перервою господарям усе ж вдаося відкрити рахунок, цього разу стандарт – штрафний удар – узявся виконувати інший бразилець – Ренан – і зробив це на найвищому рівні – 1:0.

Та все ж на початку другого тайму "олександрієць" Спінеллі після хорошого скидування від Третьякова поцілив у дальній кут воріт Ільющенкова ударом з 18-ти метрів – 1:1.

На більше суперники не спромоглися, хоча в другому таймі в "Олександрії" виникали прекрасні нагоди для того, щоби вирвати перемогу, але м'яч у ворота так і не потрапив.

"Львів" – "Олександрія" 1:1

Голи: Ренан, 45+3 – Спінеллі, 53

Нереалізоване пенальті: Алваро (Л), 14 (воротар)

"Львів": Ільющенков, Романчук, Зозуля, Махмутовіч, Якимець, Грисьо (Шина, 64), Политыло (Чир’як, 78), Довгий, Алваро (Брікнер, 64), Ренан (Нич, 77), Ернест (Семенів, 88)

"Олександрія": Білик, Дубра, Бабогло, Мірошниченко, Цуріков, Демченко, Третьяков, Одарюк (Кожушко, 71), Ковалець, Копина (Калюжний, 46), Спінеллі (Устименко, 71)

Попередження: Ренан, 14; Алваро, 32; Якимець, 43 – Бабогло, 45+1

Читайте та дивіться також: На "Арену Львів" приїхала "Олександрія": Є склади на принциповий матч УПЛ