Драматична перемога не допомогла "Баварії", реванш у ПСЖ вдався

На "Парк де Пренс" у Парижі місцевий ПСЖ приймав мюнхенську "Баварію" в 1/4-ій фіналу Ліги чемпіонів

Драматична перемога не допомогла "Баварі…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Після 3:2 у Мюнхені парижанам потрібно було втримати перевагу, а гостям із Німеччини забивати мініму два голи.

Перший тайм вийшов дуже видовищним з моментами біля обидвох воріт. Чого варті хоча би поперечка та стійка воріт "Баварії", які відбили удари Неймара.

І все ж "баварцям" свій гол наприкінці тайму вдалося забити – високий на зріст Шупо-Мотінг заштовхав м'яч у ворота головою.

У другому таймі футболісти "Баварії" до останніх хвилин шукали шляхи до воріт господарів, які подекуди відповідали небезпечними контратаками. Однак ПСЖ таки пробився у півфінал Ліги чемпіонів і таким чином узяв реванш за поразку у минулорічному фінальному матчі.

ПСЖ (Франція) – "Баварія" (Німеччина) 0:1

Гол: Шупо-Мотінг, 40

ПСЖ: Навас, Дагба, Діалло (Баккер, 58), Кімпембе, Паредес, Данілу Перейра, Гуйє, Дракслер (Кін, 73), Ді Марія (Андер Ерера, 88), Мбаппе, Неймар

"Баварія": Нойєр, Боатенг, Люка Ернандес, Павар, Алаба, Мюллер, Кімміх, Коман, Сане, Шупо-Мотінг (Хаві Мартінес, 85), Девіс (Мусіала, 71)

Попередження: Дагба, 55; Андер Ерера, 90 – Алаба, 52; Мюллер, 68

Перший матч: 3:2

Читайте і дивіться також: Ліга чемпіонів: З'явилися бойові склади на матчі ПСЖ – "Баварія", "Челсі" – "Порту"