Драма в Лісабоні: "Аталанта" з Малиновським програла ПСЖ на останніх хвилинах

У першому чвертьфіналі Ліги чемпіонів на "Ештадіу да Луш" у столиці Португалії "Аталанта" поступилася ПСЖ (1:2)

Драма в Лісабоні: "Аталанта" з Малиновсь…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Фаворитом цієї гри називали ПСЖ. Неймар з'явився в основі французької команди, Мбаппе, який лише недавно залікував травму, вийшов на поле у другому таймі.

Відносно рівна гра у першому таймі ознаменувалася голом бергамця Пашаліча, якому у боротьбі із захисниками ПСЖ асистував Сапата.

На 59-ій хвилині українець Руслан Малиновський замінив улюбленця бергамської футбольної публіки Алехандро Гомеса, наш футболіст грав активно, але йому довелося більше діяти на оборону, зважаючи на рахунок, який влаштовував його клуб.

Однак усе перевернули з ніг на голову останні хвилини, коли футболісти ПСЖ зуміли забити два голи, що виявилося повною несподіванкою

Ліга чемпіонів. Плей-оф. 1/4-та фіналу

"Аталанта" (Італія) – ПСЖ (Франція) 1:2

Гол: Пашаліч, 26 – Маркіньюш, 90; Шупо-Мотінг, 90+3

"Аталанта": Спорт’єлло, Гозенс (Кастань, 82), Толой, Кальдара, Хатебур, Гомес (Малиновський, 59), де Рон, Пашаліч (Муріель, 70), Фройлер, Гімшиті (Паломіно, 60), Сапата (Да Ріва, 82)

ПСЖ: Навас (Серхіо Ріко, 79), Керер, Маркіньюш, Тьягу Сілва, Бернат, Гуйє (Паредес, 72), Еррера (Дракслер, 72), Сарабія (Мбаппе, 60), Кімпембе, Неймар, Ікарді (Шупо-Мотінг, 79)

Попередження: Гімшиті, 37; Фройлер, 45+1; де Рон, 50; Сапата, 53; Толой, 67; Паломіно, 85 – Бернат, 54; Еррера, 57; Паредес, 75

Читайте і дивіться також: Як "Аталанта" Малиновського відкрила рахунок у суперматчі з ПСЖ у Лізі чемпіонів