Домінування Мессі і компанії: "Барселона" впоралася з "Наполі" на "Камп Ноу"

У повторному матчі 1/8-ої фіналу Ліги чемпіонів "Барселона" обіграла "Наполі" (3:1) за рахунок голів у першому таймі

Домінування Мессі і компанії: "Барселона…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Футболісти італійського клубу максимально підготувалися до цієї гри, однак проти класу не попреш. Каталонці забили три голи (ще один із голів Мессі арбітр не зарахував через мінімальний дотик м'яча до руки), а потім уже дозволили опонентам один гол відквитати.

Загалом – закономірна перемога "Барселони", яка вийшла у чвертьфінал Ліги чемпіонів.

"Барселона" (Іспанія) – "Наполі" (Італія) 3:1

Голи: Лангле, 10; Мессі, 23; Суарес, 45+1 (пен.) – Інсіньє, 45+5 (пен.)

"Барселона": тер Стеген, Жорді Альба, Лангле, Піке, Серджі Роберто, де Йонг, Ракітіч, Семеду, Суарес (Фірпо, 90+2), Грізманн (Мончу, 80), Мессі

"Наполі": Оспіна, Маріу Руй, Ді Лоренцо, Кулібалі, Манолас, Демме (Лоботка, 46), Зеліньскі (Лозано, 70), Кальєхон (Політано, 70), Фабіан Руїс (Елмаз, 79), Інсіньє (Мілік, 79), Мертенс

Попередження: Суарес, 90+2 – Зеліньскі, 60

Перший матч: 1:1