До яких кадрових експериментів варто вдатися Шевченкові під час спарингу з Італією

У середу в товариському матчі в Генуї зіграють збірні Італії та України у контрольному матчі, який можна ще назвати тренуванням із підвищеною відповідальністю

Журналіст Depo.Сектор
До яких кадрових експериментів варто вда…

Дуже добре, що вдалося домовитися саме з Італією, а не, наприклад, з Албанією чи Сан-Маріно (не в образу албанцям чи санмарінцям). У цьому однозначна заслуга головного тренера Андрія Шевченка, який має на Апеннінах чимало друзів. На тлі пристойного суперника, який хоча й зараз переживає відчутну кризу, але й досі залишається помітною фігурою на світовій футбольній шахівниці, можна побачити, чого вартий найближчий резерв основного складу синьо-жовтих. А саме на нього, на цей резерв, мабуть, варто робити основну ставку керманичу української націоналки. Попереду важливий поєдинок Ліги націй у Харкові, тож треба підійти до нього у всеозброєнні, без травм ключових виконавців. А в Генуї можна спробувати в дії і тих, хто ще жодного разу не виходив на поле у формі головної команди України.

Отож, кого може спробувати Андрій Шевченко у спарингу проти збірної Італії?

Воротар. Можливості "шахтаря" Андрія П'ятова та "динамівця" Дениса Бойка добре відомі. А ось Андрій Лунін після резонансного переїзду до Іспанії поки що перебуває у застої – в "Реалі" виграти конкуренцію натепер майже нереально, в "Леганесі" теж іще не довіряють. Можна здобути ігрову практику хіба в збірній України – і така можливість цілком реальна, принаймні на гру з італійцями.

Захист. З одного боку, тут потрібна надійність, тому потрібно визначатися з основною обоймою і награвати взаємозв'язки. А з іншого, де ж, як не під час такої дружньої італійсько-української зустрічі, пробувати тих же Ігоря Пластуна з бельгійського "Гента" (у центрі оборони) чи Василя Кравця з іспанського "Луго" (з лівого флангу). Можливо, не на весь ігровий час, але хоча би на певний ігровий відрізок варто би надати їм можливість продемонструвати здібності на полі. Той же Ярослав Ракицький може цього разу і відпочити…

Півзахист. Шанс для Віктора Циганкова з київського "Динамо" та Івана Петряка з угорського "Ференцвароша". Ці вінгери сміливо можуть замінити наших зіркових Андрія Ярмоленка (про нього Андрій Шевченко вже повідомив, що не зіграє з Італією) та Євгена Коноплянку – наприклад, Циганков – праворуч, а Петряк – ліворуч. А є ще Євген Макаренко, який міг би дати передихнути "шахтарю" Тарасові Степаненку, – адже за поєдинки за бельгійський "Андерлехт" колишній "динамівець", виступаючи саме в опорній зоні, отримав немало схвальних відгуків. Не обов'язково, щоби ця трійка вийшла на поле одночасно, але свої хвилини на генуезькому футбольному полі вони мали би отримати. Ну, і Олександр Зінченко з "Манчестер Сіті", котрий вдало виходив на заміни під час попередніх ігор збірної України в Лізі націй, небезпідставно розраховує на більше часу під час товариської гри з італійцями.

Напад. А тут уже вибір не особливо великий. "Динамівця" Артема Бесєдіна у таборі збірної вимушено замінив Артем Кравець із турецького "Кайсеріспора". Для нього це один з останніх шансів зачепитися за головну команду країни, адже останнім часом йому в ній довіряють з перемінним успіхом. З іншого боку, Романові Яремчуку з бельгійського "Гента" теж варто награвати взаємозв'язки з партнерами – за синьо-жовтих він провів лише 2 матчі. Тому оптимальним було би надати форвардам по тайму, а далі розбиратися.

Зрозуміло, що головний тренер нашої команди Андрій Шевченко вже, напевно, визначився з тими футболістами, яких він випробує в Генуї. Тож сьогодні ввечері дізнаємося, як у збірної України пройде ось ця генеральна репетиція перед чехами.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme