"Дніпро-1" впевнено розібрався в домашньому матчі з "Колосом"

У матчі 11-го туру на "Дніпро-Арені" "Дніпро-1" зустрічав з ковалівським "Колосом" і переміг з рахунком 2:0

Любомир Чотирбок

Про це повідомляє Depo.Сектор. Господарі видали доволі потужний перший тайм і вже до перерви фактично вирішили долю зустрічі.

На 23-ій хвилині Данило Ігнатенко відкрив рахунок дальнім ударом зльоту – дуже красивий гол вийшов. А Артем Довбик на 38-ій хвилині прямим ударом зі штрафного збільшив перевагу в рахунку.

У другому таймі футболіст "Колоса" Рома після непоганої комбінації влучив у стійку воріт. На більше гості не спромоглися, тому й програли на "Дніпро-Арені".

"Дніпро-1" – "Колос" 2:0

Голи: Ігнатенко, 23; Довбик, 38

"Дніпро-1": Кожокару, Логінов, Дубінчак, Кравченко, Сваток, Пихальонок (Білл, 90+3), Ігнатенко, Назаренко (Чуже, 74), Гуцуляк (Ярмолюк, 85), Джурасек (Ді Франко, 74), Довбик

"Колос": Фесюн, Ром, Павловець, Чорноморець (Гавриш, 82), Новак, Задоя (Мілько, 59), Чурко, Ільїн (Дієго Сантос, 82), Богданов, Костишин (Велетень, 62), Ренан (Лисенко, 46)

Попередження: Джурасек, 12; Дубінчак, 58; Ігнатенко, 69 – Богданов, 36; Лисенко, 66

Читайте та дивіться також: Стали відомі бойові склади на принциповий матч "Дніпро-1" – "Колос"