"Дніпро-1" без проблем переміг "Інгулець" в матчі УПЛ

У матчі 14-го туру української Прем'єр-ліги "Дніпро-1" удома виявився сильнішим від петрівського "Інгульця" (2:0)

"Дніпро-1" без проблем переміг "Інгулець…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Обидва голи дніпровці забили ще до перерви, окресливши свою перевагу у класі.

На 11-ій хвилині Дуглас відкрив рахунок після помилки воротаря Кринського. Нападник Довбик ударом зі штрафного на 42-ій хвилині збільшив розрив у рахунку.

Перед закінченням гри гості залишилися в меншості, Плохотнюк дуже грубо зіграв проти суперника, за що отримав від арбітра другу жовту картку.

"Дніпро-1" – "Інгулець" 2:0

Голи: Дуглас, 11; Довбик, 42

"Дніпро-1": Юрчук, Дубінчак, Тейлор, Дуглас, Логінов, Ігнатенко, Пихальонок (Батагов, 90+1), Назаренко (Гонсалвеш, 77), Когут (Ді Франко, 77), Довбик (Хобленко, 84), Чуже (Цуріков, 90+1)

"Інгулець": Кринський, Ковальов, Квасний, Кучеренко, Павлов (Семенко, 46), Козак (Коваленко, 69), Запорожець (Білоцерківець, 88), Бартуловіч (Щедрий, 69), Шишка, Сітчинава (Мкомола, 88), Плохотнюк

Попередження: Когут, 50; Назаренко, 70; Гонсалвеш, 82 – Квасний, 40; Плохотнюк, 72

Вилучення: Плохотнюк (І), 89 (друге попередження)

Читайте і дивіться також: Став відомий склад "Дніпра-1", який намагатиметься вибратися з дна турнірної таблиці