"Динамо" здобуло вольову перемогу над "Дніпром-1"

У матчі 8-го туру УПЛ київське "Динамо" з мінімальним рахунком 2:1 обіграло "Дніпро-1" (2:1)

"Динамо" здобуло вольову перемогу над "Д…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Усі голи принципові суперники забили в першому таймі.

Інтригу в поєдинку породив дніпровець Назаренко, який на 28-ій хвилині красивим обвідним ударом відкрив рахунок. Однак усе для підопічних Ігора Йовічевіча зіпчував захисник Адам'юк, котрий незграбним ударом вирівняв становище для "динамівців".

А крапку в зустрічі незадовго до перерви поставив Циганков, який отримав хорошу передачу від Буяльського і пробив у дальній кут воріт.

"Дніпро-1" – "Динамо" 1:2

Голи: Назаренко, 22 – Адам’юк, 34 (аг); Циганков, 43

"Дніпро-1": Сарнавський, Логінов, Адам’юк, Цуріков, Тейлор, Пихальонок, Назаренко (Коркішко, 80), Ігнатенко (Кравченко, 72), Ді Франко (Чичиков, 63), Когут (Батагов, 63), Довбик (Хобленко, 63)

"Динамо": Нещерет, Кендзьора, Забарний, Попов, Караваєв, Буяльський (Леднєв, 72), Шепелєв (Сидорчук, 85), Вербіч (Родрігес, 63), Циганков, Андрієвський, Супряга

Попередження: Ігнатенко, 50; Назаренко, 77; Пихальонок, 90+3 – Буяльський, 55; Кендзьора, 86; Попов, 90+1

Читайте і дивіться також: Тренер "Динамо" Луческу здивував складом на матч із "Дніпром-1"