"Динамо" завершило зимові тренувальні збори перемогою над норвезькою "Волеренгою"

Голи Назарія Русина та Микити Кравченка принесли київському "Динамо" перемогу в останньому спарингу в іспанській Марбельї

"Динамо" завершило зимові тренувальні зб…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Головний тренер "Динамо" Олександр Хацкевич випустив на цей матч резервістів, оскільки основний склад отримав напередодні повне навантаження в товариському матчі зі шведським "Мальме" (0:0).

Уже на старті поєдинку чудовий пас видав Сергій Сидорчук, а форвард Назарій Русин із другої спроби таки спрямував м'яч у сітку воріт.

Наприкінці першого тайму хороший удар зі штрафного вдався Микиті Кравченку – це четвертий гол зі штрафних різних футболістів "Динамо" під час іспанських зборів.

У перерві Олександр Хацкевич провів лише одну заміну, яка виявилася єдиною до самого кінця гри.

Футболісти норвезької команди скоротили розрив у рахунку, коли Грьодем, котрий щойно вийшов на заміну, легко розібрався з безпорадним захистом.

"Волеренга" могла розраховувати і на нічию, проте киян врятував воротар Бущан, витягнувши складний м'яч із-під поперечки.

"Динамо" – "Волеренга" – 2:1 (2:0)

Голи: Русин, 6; Кравченко, 39 – Грьодем, 69

"Динамо": Бущан, Кравченко, Шабанов, Алібеков, Сідклей, Сидорчук, Андрієвський, Гармаш, Смирний, Шепелєв (Че-Че, 46), Русин