"Динамо" розгромило "Минай" з Мілевським за рахунок голів у другому таймі

У матчі 17-го туру УПЛ "Динамо" обіграло "Минай" з рахунком 3:0

"Динамо" розгромило "Минай" з Мілевським…

Про це повідомляє Depo.Сектор. У першому таймі гості із Закарпаття ще витримали. Зірка "Миная" Артем Мілевський запам'ятався хіба що грою стоячи, жовтою карткою та ефектним пасом п'яткою в одному з епізодів.

Забиті голи "динамівці" відклали на другий тайм. На 52-ій хвилині дальнім ударом відзначився Сидорчук – йому вчасно відкотив м'яч польський легіонер Кендзьора.

На 54-ій закарпатці залишилися в меншості, за фол останньої надії з поля вилучили Малепе, який штовхнув у спину Караваєва, котрий виходив сам на сам із воротарем. А згодом Де Пена чудово виконав штрафний удар – 2:0.

Наприкінці гри арбітриня Катерина Монзуль взялася за ВАР. За його допомогою вона спочатку призначила пенальті, яке не реалізував Бесєдін (чудово зіграв голкіпер "Миная" Попович). Однак цього видалося мало, і рефері змусила перебити одинадцятиметровий (начебто воротар вийшов із воріт до удару), цього разу пробивав люксембуржець Родрігес, і вже він виявився влучним.

"Динамо" – "Минай" 3:0

Голи: Сидорчук, 52; Де Пена, 55; Родрігес, 90 (пен)

Нереалізоване пенальті: Бесєдін (Д), 89 (воротар)

"Динамо": Бущан, Забарний, Кендзьора (Родрігес, 66), Сирота, Миколенко (Сідклей, 82), Караваєв, Шапаренко (Шепелєв, 66), Де Пена (Дуелунд, 73), Буяльський (Андрієвський, 82), Сидорчук, Бесєдін

"Минай": Попович, Малепе, Ковтун, Матіч (Маембе, 60), Лопирьонок (Карась, 55), Книш, Хахльов, Пиняшко (Кополовець, 71), Сніжко, Мілевський (Шиндер, 60), Ахмедзаде (Кожанов, 55)

Попередження: Матіч, 3; Лопирьонок, 19; Мілевський, 25

Вилучення: Малепе (М), 54 (фол останньої надії)

Читайте і дивіться також: На матчі в Києві "Динамо" з "Минаєм" присутня "армія" фанатів із Закарпаття