"Динамо" програло французькій "Ніцці" в товариському матчі в Швейцарії

Відкривши рахунок у спарингу, "динамівці" не змогли втримати перевагу і поступилися 9-ій команді Ліги 1 "Ніцці" – 1:2

"Динамо" програло французькій "Ніцці" в…

Про це повідомляє Depo.Сектор. На 37-ій хвилині футболісти українського клубу відкрили рахунок – Де Пена подав зі штрафного, Сирота головою скинув на Шкуріна, який також головою переправив м'яч у кут.

На 70-ій – Ндоє з-за меж штрафного майданчика пробив точно в кут – Бущан не дістав м'яч – 1:1.

А через 10 хвилин французи поставили крапку в цій товариській зустрічі – сталася плутанина в штрафному майданчику "Динамо", і Труйє пробив у кут повз воротаря Бущана і всіх решту – 1:2.

У рамках другого збору "Динамо" вже провело спаринг із "Серветтом" (1:1) і "Сьоном" (2:0), також заплановані контрольні зустрічі з "Атлетіком" (20-го липня) і "Вільярреалом" (26-го липня).