"Динамо" повторило рекорд чемпіонатів України

У матчі з "Колосом" (7:0) "Динамо" здобуло свою найбільшу перемогу в чемпіонатах України за останні 8 років

"Динамо" повторило рекорд чемпіонатів Ук…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Sport.ua. "Динамівці" 8-ий раз в історії досягнули переваги в 7 м'ячів.

Фундамент розгрому ковалівців заклали вже в першому таймі, який підопічні Мірчі Луческу виграли з рахунком 6:0, повторивши таким чином рекорд УПЛ.

З тим же рахунком "динамівці" 31-го жовтня 2010-го року вели після першої 45-хвилинки в матчі з "Іллічівцем" (9:0), а "Волинь" 29-го листопада 2015-го року в поєдинку із запорізьким "Металургом" (9:1).

Найбільші перемоги "Динамо" в чемпіонатах України

Читайте та дивіться також: Це треба бачити: Як "Динамо" громило "Колос" у принциповому матчі УПЛ