"Динамо" по-вольовому розгромило ПФК "Львів" на "Арені Львів"

У матчі 11-го туру київське "Динамо", пропустивши першим, забило згодом 4 голи у ворота львів'ян – 4:1

"Динамо" по-вольовому розгромило ПФК "Ль…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Повна перевага київського клубу, гру якого не збив з пантелику навіть пропущений гол.

На 36-ій хвилині Фране Чир'як відкрив рахунок з пенальті, який Катерина Монзуль призначила після перегляду відеоповтору.

Вже через 2 хвилини Віталій Буяльський зрівняв рахунок з передачі Віталія Миколенка. Віктор Циганков у компенсований до першого тайму час вивів киян вперед, відправивши м'яч у дев'ятку після паса від Володимира Шепелєва.

На 58-ій хвилині Денис Гармаш зробив рахунок 3:1. А згодом він же оформив дубль.

"Львів" – "Динамо" 1:4

Голи: Чир’як, 36 (пен.) – Буяльський, 38; Циганков, 45+1; Гармаш, 58, 83

"Львів": Костик, Зозуля, Якимець, Лека, Грисьо (Ременяк, 61), Політило (Шина, 46; Крушинський, 76), Довгий, Брікнер, Чир’як (Сорокін, 80), Нич (Алваро, 46), Ернест Антві

"Динамо": Бущан, Кендзьора, Тимчик, Миколенко (Караваєв, 46), Сирота (Шабанов, 75), Шепелєв, де Пена (Вітінью, 46), Буяльський, Андрієвський, Циганков (Вербіч, 75), Супряга (Гармаш, 41)

Попередження: Миколенко, 35; де Пена, 42; Вітінью, 87

Читайте та дивіться також: Тренер "Динамо" Луческу здивував складом на матч УПЛ у Львові