"Динамо" не зуміло зачепитись за позитивний результат у Вільярреалі

Іспанський "Вільярреал" приймав "Динамо" в повторному матчі 1/8 фіналу Ліги Європи

"Динамо" не зуміло зачепитись за позитив…

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Господарі поля здобули впевнену перемогу і в повторному матчі Ліги Європи, перший поєдинок завершився тріумфом іспанців з рахунком 0:2.

За підсумками двоматчевого протистояння в чвертьфінал престижного турніру проходять підопічні Унаї Емері.

"Вільяреал" – "Динамо" 2:0 (перший матч 2:0)

Голи: Морено, 13, 36

"Вільярреал" - Асенхо, Фунес Морі, Альбіоль, Фойт (Перес, 63), Педраса, Парехо, Трігерос (Коста, 79), Капу, Чуквуезе (Алекс Баена, 71), Бакка (Піно, 63), Жерар Морено (Раба, 79).

"Динамо" - Бущан, Кендзьора, Миколенко (Сідклей, 83), Сирота (Попов, 83), Забарний, Андрієвський (Шепелєв, 65), Циганков (Супряга, 46), де Пена, Буяльський, Родрігеш (Лєднєв, 65), Сидорчук.

Попередження: Трігерос, 17, Пареха, 43.