"Динамо" програло "Вільярреалу" в Києві матч Ліги Європи (Як це було)

Київське "Динамо" поступилося іспанському "Вільярреалі" (0:2) в першому матчі 1/8-ої фіналу Ліги Європи

"Динамо" програло "Вільярреалу" в Києві…

На Depo.Сектор все найцікавіше, що відбувалося до та під час матчу. Поєдинок відбувався на НСК "Олімпійський".

21:47 – Усе, фінальний свисток. 0:2 – і поїздка в Іспанію для підопічних Мірчі Луческу швидше формальність. Хоча, можливо, київські футболісти здатні на подвиг?..

Але клас є клас. Одна з команд із верхньої частини турнірної таблиці іспанської Прімери сильніша від лідера УПЛ – цей матч на "Олімпійському" це вкотре довів. Не можна не сказати, що "динамівці" не пручалися, декілька змістовних атак вони створили, проте, за великим рахунок, великої гостроти гості з Іспанії "динамівцям" не дозволили. Закономірна перемога гостей.

21:39 – На матчі 1/8-ої фіналу Ліги Європи "Динамо" - "Вільярреал", який проходить на НСК "Олімпійський", присутній 12 751 уболівальник.

21:32 – Зробивши свою справу, гості з Іспанії дозволили атакувати і суперникам. Декілька разів загострювали Циганков і партнери, та все ж гра у ці хвилини проходила під контролем "Вільярреала". Видно, що це дратує Мірчу Луческу, який постійно висловлю невдоволення на тренерській лаві.

21:11 – Гол! 0:2. Автор гола – Альбіоль. "Динамівці" значно ускладнили собі завдання, швидко пропустивши і після перерви (52-га хвилина). Знову неуважність в обороні. Футболісти київського клубу дозволили ще одному захиснику "Вільярреала" добити м'яч у ворота після того, як голкіпер Георгій Бущан відбив удар від Морено.

20:59 – Розпочався другий тайм.

Статистика першого тайму виглядає таким чином.

20:42 – Після забитого гола футболісти "Вільярреала" дозволили трохи більше киянам, проте ошелешені господарі нічого особливо небезпечного не створили за винятком ще одного невлучного удару Родрігеса. Тепер у перерві на футболістів "Динамо" чекає сувора розмова з Мірчею Луческу.

20:28 – Гол! 0:1! Автор гола захисник Пау Торрес. Усе відбулося після розіграшу кутового, як і на початку поєдинку. Спочатку "динамівці" начебто відбилися, однак гості провели стрімку атаку другим темпом, і простріл по воротарському майданчику замкнув Пау Торрес уже практично в порожні ворота.

20:19 – Уже на 4-ій хвилині після розіграшу стандарту "Динамо" ледь не пропустило – неуважно зіграли захисники київського клубу. І гості з Вільярреала відразу окреслили свою перевагу. Хоча господарі згодом освоїлися і навіть створили небезпечний момент на 21-ій хвилині – Родрігеса вивели на ударну позицію, але люксембурзький атакувальний півзахисник з гострого кута не зумів влучити в рамку, вистреливши повз воротаря та ворота.

19:55 – Матч розпочався.

19:41 – Уболівальники поступово підтягуються на НСК "Олімпійський". А першим із футболістів "Динамо" на передматчеву розминку вийшов воротар Георгій Бущан.

19:05 – "Найкращий тактик, який завжди детально аналізує суперників", – сказав Мірча Луческу про Унаї Емері, "тренер із величезним досвідом", – відповів люб'язністю опонент.

18:48 – Є склади на матч.

17:30 – "Гроші в футбол не грають": Захисник "Динамо" Віталій Миколенко розповів про суперника в 1/8-ій фіналу Ліги Європи "Вільярреал".

16:29 – "Команда, яка випереджає "Шахтар", викликає повагу": Нападник "Вільярреала" Жерар Морено поділився очікуваннями від першого матчу 1/8-ої фіналу Ліги Європи проти київського "Динамо".

15:02 – Сьогодні свій 29-й день народження святкує уругвайський півзахисник "Динамо" Карлос де Пена. Який подарунок ввечері йому підготує команда?

13:56 – Тренер "Вільярреалу" назвав найнебезпечніших футболістів "Динамо"

13:00 – На матчі очікується до 11-ти тисяч глядачів.

12:30 – "Динамо" вийде на гру в футболках білого кольору з синіми горизонтальними смугами (воротар - в чорному), гості з Іспанії одягнуть жовтий комплект (воротар - в рожевому). Бригада арбітрів буде в блакитних футболках і чорних шортах.

12:00 – Мірча Луческу розповів про травмованих гравців напередодні матчу з "Вільярреалом".

11:30 – "Динамо" провело традиційне передматчеве тренування. Віктор Циганков, який відновлювався після травми, тренувався в загальній групі.

11:00 – "Динамо" – "Вільярреал": Стало відомо, коли Луческу прийме рішення по Циганкову