"Вільярреал" декласував "Динамо" в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи (Як це було)

Іспанський "Вільярреал" зустрічався з "Динамо" в повторному матчі 1/8 фіналу Ліги Європи

"Вільярреал" декласував "Динамо" в матчі…

Поєдинок проходив на "Естадіо де ла Кераміка" у Вільярреалі. Перший матч у Києві завершився з рахунком 2:0 на користь іспанців. У прямій трансляції матч на території України показував телеканал "Футбол 2".

23:52 – Звучить фінальний свисток. "Вільяреал" перемагає з рахунком 2:0 і виходить у чвертьфінал Ліги Європи.

23:02 – Поєдинок відновився. Цікаво, чи Мірча Луческу зуміє налагодити гру киян в другому таймі...

22:46 – Завершився перший тайм матчу Ліги Європи. "Динамо" поступається 2:0 в Іспанії.

22:35 – Херард Морено користується помилкою захисту киян і оформлює дубль. "Динамівці" перебувають у жахливому становищі.

22:12 – Відкриває рахунок в матчі "Вільярреал"! Херард Морено забиває із доволі складного становища. Він високо вистрибнув і потужним ударом головою замкнув навіс, відправивши м'яч у нижній кут воріт під ліву стійку. Бездоганне виконання.

22:11 – Стало відомо, чому форвард "Динамо" Бесєдін опинився поза стартовим складом на матч проти "Вільярреалу".

22:00 – Головний арбітр матчу дав стартовий свисток, поєдинок між "Вільярреалом" та "Динамо" розпочався.

20:46 – "Вільярреал" та "Динамо" оголосили стартові склади команд на матч Ліги Європи:

17:59 – Все дуже сумно для киян. Експерти назвали фаворита матчу ЛЄ "Вільярреал" – "Динамо".

16:00 – На поєдинку між іспанським "Вільярреалом" і київським "Динамо" буде працювати бригада арбітрів зі Швеції на чолі з 36-річним Андреасом Екбергом.

У цьому сезоні Андреас вже обслуговував матч за участю київського "Динамо" – на груповому етапі Ліги чемпіонів вдома проти угорського "Ференцвароша" (1:0). Також швед зафіксував перемогу "біло-синіх" в першому матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів-2017/2018 над швейцарським "Янг Бойз" (3:1).

15:00 – Луческу здивував заявами перед матчем "Динамо" з "Вільярреалом"

14:00 – До Іспанії не полетів асистент головного тренера Еміл Карас, у родині якого відбулася важка втрата – із життя пішла його мама Катерина Іванівна.

13:00 – Відео і фото стадіону на своїй сторінці в Інстаграм опублікував журналіст Дмитро Ільченко.

12:00 – Читайте наш текст, аби бути готовими до матчу: Все, що варто знати про матч "Динамо" з "Вільярреалом" в Лізі Європи