"Динамо" дало бій "Барселоні" у матчі Ліги чемпіонів (Як це було)

В рамках третього туру групового етапу Ліги чемпіонів каталонська "Барселона" на своєму полі приймала київське "Динамо"

На Depo.Сектор усе найцікавіше, що відбувається до та під час матчу Ліги чемпіонів. Поєдинок пройде на легендарному "Камп Ноу" і розпочнеться о 22:00 за київським часом.

4 листопада

23:49 - Фінальний свисток! "Динамо" створило чимало нагод для взяття воріт, але в підсумку поступається 2:1.

23:31 - Гоооооол! На 75 хвилині відзначився Віктор Циганков! Рахунок став 2:1 на користь "Барселони"

23:20 - На 65 хвилині Піке зробив рахунок 2:0 на користь "Барселони".

23:17 - З'явилось відео, як в першому таймі тер Штеген врятував після удару Буяльського.

23:03 - арбітр не зарахував гол після удару головою Кендзьори. Суддя Олівер вважає, що м'яч вийшов за меж поля після навісу з кутового. рахунок залишається 1:0 на користь "Барселони".

23:01 - початок другого тайму...

22:48 - перший тайм завершився. Рахунок 1:0 на користь "Барселони".

22:07 - Мессі відзначився на 5 хвилині. Після удару з пенальті рахунок став 1:0 на користь "Барселони".

22:00 - Почали!

21:32 - Вперше за довгий час в стартовому складі "Барселони" вийде голкіпер тер Штеген.

21:11 - Ось як футболісти "Барселони" приїхали на стадіон.

20:53 - Ось стартові склади команд:

"Барселона": тер Штеген, Дест, Піке, Бускетс, Альба, Пьянич, де Йонг, Педрі, Фаті, Мессі, Грізманн.

Запасні: Нето, Пенья, Лангле, Фірпо, Роберто, Ален, Пуч, Трінкал, Дембеле, Брайтвайт.

"Динамо": Нещерет, Кендзьора, Попов, Забарний, Шепелев, Шабанов, Андрієвський, Буяльський, Циганкова, Родрігес, Супряга.

Запасні: Ігнатенко, Моргун, Сирота, Де Піна, Вербич, Ледньов, Русин, Клейтон.

20:27 - Матч відбудеться на стадіоні "Камп Ноу". Початок о 22:00.

18:33 - Головному тренеру "Барселони" Роналду Куману загрожує дискваліфікація на строк від 2 до 12 матчів за критику суддів і ВАР після матчу чемпіонату Іспанії проти "Реалу" (1:3)

17:30 - Наживо матч транслюватиме телеканал "Футбол 2".

16:51 - "Динамо" зіграє в білій формі.

13:56 – Не вірять у киян зовсім. Букмекери шокували котируваннями на матч ЛЧ "Барселона" – "Динамо".

12:15 – Ну і без казусів ніяк. Іспанці спотворили прізвище лідера "Динамо" перед матчем з "Барселоною":

10:59 – Луческу несподівано принизив "Барселону" перед матчем Ліги чемпіонів.

10:00 – Ми підготували матеріал до сьогоднішнього протистояння:

Каталонські поневіряння: Яка "динамівська" "армада" піде в бій на грізну "Барсу".

3 листопада

23:46 – Тренер "Динамо" Луческу розповів про несправедливість "страждань" від Мессі.

22:57 – Лідер "Динамо" розповів, як потрібно грати з "Барселоною".

22:11 – Мірча Луческу хотів зіграти з "Барселоною" пізніше, а не зараз.

18:43 – Стало остаточно відомо, чи відбудеться матч "Барселона" – Динамо" в середу.

17:42 – Рональд Куман несподівано пригадав, як протистояв "Динамо" на початку 90-их.

15:40 – В "Барселоні" дали змазану відповідь щодо участі зіркового Мессі у матчі з "Динамо".

15:24 – Тренер "Барселони" прокоментував майбутній матч з київським "Динамо".

14:27 – Здали тести і відправились на екскурсію: З'явилось нове відео пригод "Динамо" в Барселоні.

2 листопада

15:07 – Луческу взяв на матч з "Барселоною" 19 "динамівців".

"Динамівці" розташувались на третій сходинці групи ЛЧ, яке дає право кваліфікуватись у плей-оф Ліги Європи.

Ситуація для киян дуже сильно ускладнилася, коли цілий ряд футболістів першої команди здали позитивні тести на коронавірус. Унаслідок захворювання не допоможуть своїй команді: Георгій Бущан, Денис Бойко, Віталій Миколенко, Олександр Караваєв, Денис Гармаш, Микола Шапаренко, Тудор Белуце, Георгій Цітаішвілі, Мікель Дуелунд. Крім цих гравців через дискваліфікацію не зможе взяти участь в цьому матчі і капітан "Динамо" – Сергій Сидорчук.