"Динамівець" Попов розповів, як йому вдалося засмутити "Шахтар" в Кубку України

Захисник "Динамо" Денис Попов прокоментував перемогу киян над "Шахтарем" в 1/8 фіналу Кубка України (2:1)

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на dynamomania.com.

Автор переможного м'яча не вважає себе героєм поєдинку.

"Емоції? Не можу зараз їх описати. Радий, що забив і допоміг рідному клубу. Ми виграли - це найголовніше. Думаю, хлопці втомилися. Я теж дуже втомився. Можу сказати по собі. Для мене це був дуже важкий матч у фізичному плані. А на початку і в психологічному. Не думав, що будемо грати 120 хвилин. Але так вийшло. Пенальті ми не тренували. Готувалися як зазвичай. Як до чергового матчу.

Пропущений м'яч? Всі були засмучені, залишалося пару хвилин. Могли дотерпіти, але трохи не пощастило і пропустили безглуздий м'яч. Я забив в стилі Рамоса? Так, саме в його стилі (посміхається). Не намагаюся бути на нього схожим, але мені подобається цей гравець. Він капітан і лідер своєї команди. Мені до нього дуже далеко, але нас не можна порівнювати.

Я дуже хотів забити і в попередніх матчах, але не виходило. Сьогодні шукав моменти, але теж не міг з ним зустрітися. А потім відчув, куди потрібно бігти. Де Пена мені ще раніше говорив, що при кутових завжди буде мене шукати і знайшов. Оцінити мою форму не можу. Сталася біда - вибув Бурда. Ніхто не міг цього передбачити. Думаю, ніхто не думав, що зараз буде така пара центральних захисників.

Чи було хвилювання перед дербі? Хвилювався, звичайно. "Шахтар" - це хороша команда з хорошими гравцями. Переживав, але з першим вдалим дотиком хвилювання пройшло. Задоволений результатом. Але у нас і гра добре склалася. Ми багато контролювали м'яч, робили передачі. Були і помилки, але ми насолоджувалися грою. Не вважаю себе героєм. Сьогодні були всі героями", - сказав Попов.