Дике святкування гола від австрійського форварда: Кричав на суперника, його схопили за обличчя

Нападник збірної Австрії Марко Арнаутовіч став автором гола у ворота збірної Північної Македонії наприкінці матчу чемпіонату Європи (3:1)

Дике святкування гола від австрійського…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Форвард вийшов на заміну у другому таймі і зумів відзначитися голом на 89-ій хвилині, встановивши остаточний рахунок.

Арнаутовіч дуже емоційно відсвяткував взяття воріт: він розпочав кричати щось партнерам по команді і суперникам.

Капітан збірної Австрії Давід Алаба навіть схопив партнера за обличчя ( постарався заспокоїти його).

Футболістів Північної Македонії здивувала така поведінка суперника. Перед відновленням матчу Арнаутовіч навіть пояснював деяким з них причину такої своєї реакції.

Читайте та дивіться також: Як збірна Австрії забивала два переможні голи Північній Македонії на Євро-2020