"Десна" розгромила "Олександрію" в цікавому матчі УПЛ

У принциповому поєдинку УПЛ "Десна" в Чернігові на стадіоні імені Юрія Гагаріна виграла в "Олександрії" з переконливим рахунком 4:1

"Десна" розгромила "Олександрію" в цікав…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Перший тайм видався відносно рівним і впертим. Відкрити рахунок вдалося гостям – Ковалець скористався передачею від Банади.

Однак через 4 хвилини господарі ефектно вирівняли становище – Імереков ударом п'ятою зрівняв рахунок після паса від Коноплі.

А ось у другому таймі чернігівці реалізували свою перевагу. Спочатку Тотовицький виграв повітряну дуель у Бухала і вивів "Десну" вперед. А згодом, на 78-ій хвилині, Гуцуляк ефектним ударом у "дев'ятку" забив третій м'яч "Десни".

А крапку в зустрічі красивим ударом п'ятою забив Тотовицький, скориставшись фланговою передачею від Гуцуляка.

"Десна" – "Олександрія" 4:1

Голи: Імереков, 33; Тотовицький, 54, 90+3; Гуцуляк, 78 – Ковалець, 29

"Десна": Литовка, Імереков, Тамм, Сухоцький, Конопля, Огиря, Домбровський, Гуцуляк, Тотовицький, Калитвинцев (Гітченко, 86), Безбородько (Картушов, 75)

"Олександрія": Паньків, Лучкевич, Бондаренко, Вантух, Бухал (Гречишкін, 75), Банада, Шастал (Устименко, 75), Третьяков (Глоба, 88), Ковалець (Стецьков, 64), Дубра, Сітало

Попередження: Конопля, 50; Безбородько, 58; Огиря, 81

Читайте і дивіться також: "Десна" й "Олександрія" розіграють принциповий матч УПЛ у бойових складах