Дербі вдалося: "Карпати" не програли в меншості

Львівське дербі "Карпати" – "Львів" в рамках 28-го туру УПЛ переможця не визначило (1:1)

Дербі вдалося: "Карпати" не програли в м…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Перший тайм краще відграв "Львів". Як наслідок, після удару Сабіно та рикошету від захисника "зелено-білих" Гіоргадзе м'яч опинився у ближньому куті воріт – 0:1.

"Карпатівці" ще до перерви виявилися у меншості після вилучення Хахльова, який отримав другу жовту картку.

Однак на другий тайм підопічні Романа Санжара вийшли особливо зарядженими і зуміли зрівняти рахунок: після чудового навісу від Танчика влучного удару головою завдав Деда. Більше голів львівські суперники не забивали, хоча гра вийшла доволі цікавою з моментами біля обидвох воріт.

"Карпати" – "Львів" 1:1

Голи: Деда, 61 – Сабіно, 36

"Карпати": Кудрик, Гіоргадзе (Тлумак, 74), Слюсар, Дубінчак, Якимець, Хахльов, Сич, Притула, Козак (Руніч, 57), Танчик (Хлань, 74), Бойчук (Деда, 58)

"Львів": Сарнавський, Братков, Борзенко, Гончар (Люлька, 71), Сабіно (Приймак, 46), Бопесу (Клименчук, 83), Татарков, Богунов (Ренан, 80), Алваро, Шина, Яковеллі

Попередження: Хахльов, 16; Гіоргадзе, 40; Слюсар, 58; Кудрик, 90+1) – Шина, 71; Богунов, 76

Вилучення: Хахльов (К), 42 (друге попередження)