Дебютний гол українського футболіста допоміг перемогти в європейському чемпіонаті

У 20-му турі чемпіонату Угорщини "Академія Пушкаша" на виїзді обіграла "Пакш" 2:0

Дебютний гол українського футболіста доп…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Уа-Футбол. Перший гол гостей у цьому матчі забив 25-річний Артем Фаворов. Українець вийшов у стартовому складі і відзначився забитим голом вже на 11-ій хвилині матчу. Це дебютний гол півзахисника в офіційних матчах за угорський клуб.

У чемпіонаті Угорщини Артем встиг взяти участь в 4-ох матчах.

Фаворов перейшов в "Академію Пушкаша" цієї зими з чернігівської "Десни".

Також, паралельно в 20-му турі угорського першості проходив матч "Кишварда" – "Капошвар", в якому перемогли господарі з рахунком 5:3. За "Кишварду" на 35-ій хвилині зустрічі голом відзначився 23-річний український хавбек Богдан Мельник.