Чому Суркісу потрібно відхилити відставку Хацкевича

Головний тренер "Динамо" Олександр Хацкевич подав у відставку після домашньої поразки від "Карпат" (0:2)

На Depo.Сектор аргументи, чому президенту Ігорю Суркісу потрібно зберегти тренера.

Коней на переправі не міняють. Насправді Олександр Хацкевич ще нічого в чемпіонаті України не програв. За втраченими пунктами в "Шахтаря" лише "+2", тож вся боротьба попереду. Команда грає в більшості матчів ідеальний прагматичний футбол. Інші варіанти ведення гри навряд чи зараз під силу виконавцям, що є в команді. Поразка від "Аяксу" доволі закономірна, адже підбір гравців значно сильніший. Втрата очок з "Карпатами" та "Чорноморцем" прикра випадковість, не більше, зумовлена невдачами в відборі Ліги чемпіонів... Ця команда може боротися за "золото" УПЛ.

Хацкевич - гроза "Шахтаря". Вперше за багато років в киян знайшовся тренер, який постійно переграє "гірників". Зважаючи, що і "Шахтар" може втрачати пункти в УПЛ, граючи на три фронти, то саме особисті матчі можуть стати визначальними в боротьбі за "золото". З останніх семи матчів Фонсека виграв в Хацкевича лише один і ще один звів в нічию. Де знайти ще одного такого успішного тренера?

Відсутність альтернативи. Одразу й не зрозуміло, хто з тренерів міг би замінити Олександра Хацкевича. Іноземний тренер може поставити непідйомні для теперішнього "Динамо" умови купівлі нових гравців. Серед українських тренерів, це виглядає швидше заміною "шила на мило". Тим паче, якщо прийде новий наставник, то вимагатиме час на адаптацію і помилки, а це може коштувати чемпіонства.

З цих аргументів випливає, що особливої нагальної потреби змінювати тренера в "Динамо" немає. Значно важливіше, аби тренеру і команді дозволили надалі працювати в спокої...

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Мітки: #Динамо