Чому Шапаренко поставив "діагноз" Хацкевичу на посаді тренера "Динамо"

Напередодні "Динамо" завдяки дублю Миколи Шапаренка перемогло "Минай" в 1/8 фіналу Кубка України

Ключовим фактором в матчі стали саме індивідуальні дії і вміння молодого футболіста, який останнім часом практично не потрапляв в склад киян.

Цікаво, що перед матчем журналісти оприлюднили чутки, що Олександр Хацкевич вперто ігнорує Шапаренка через те, що той, мовляв, "схопив зірку". Тренер вважає, що гравець дуже рідко звертає увагу на партнерів і "заграється" з м'ячем, ігноруючи перспективне продовження атаки.

А до цього, в серпні, наставник критикував його через те, що той після зламаного носа, перестав йти в боротьбу, все робить на місці, без просування вперед. Якщо узагальнити, то на кожному етапі до молодого Шапаренка були інші претензії. Хацкевич також все пояснював "високою конкурентністю в середній лінії". Поки головний тренер розводив демагогію, "Динамо" стрімко пробивало дно за дном в Лізі Європи та чемпіонаті.

Навіть неозброєним оком видно упереджене ставлення Хацкевича до Шапаренка. Поки цього таланта "маринували" на лавці, то, наприклад, повністю "інородне тіло" Владислав Супряга отримував шанс за шансом. Тим паче, що в півзахисті насправді і не пахне конкуренцією. Бразильці не готові грати, Гармаш на полі часто розбалансовано-немотивований і виходить аби "посперечатися" з арбітрами, не може набрати оптимальної форми Сидорчук. Але і за цих обставин Шапаренко з'являвся на полі від безвиході, або ж для ротації. А зі заміни не завжди легко увійти в гру...

Гра ж з "Минаєм" довела, що тренер робить величезну помилку. І найгірше, що, найшвидше через особисте несприйняття особистості Шапаренка, Хацкевич ставить під удар усю команду і губить потенціал. одного з найталановитіших молодих динамівців. І це, мабуть, насправді найбільша біда людини не визнавати свою помилку. І Олександр Хацкевич може жорстко поплатитися за це. Ймовірно вже в найближчому матчі з "Шахтарем"... Шапаренко ж втрачає дорогоцінний час і можливість набиратися досвіду.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Мітки: #Динамо