Чому "Динамо" потрібно програти "Шахтареві"

22 травня в 19:30 на ОСК "Металіст" відбудеться матч 30-го туру УПЛ "Шахтар" - "Динамо"

Поєдинок не носить жодного інтересу, окрім, так званого, питання честі. "Шахтар" став чемпіоном в минулому турі, перемігши "Зорю". "Динамо" ще раніше гарантувало собі друге місце. У команд є певні проблеми зі складом. В "гірників" поєдинок пропускає Ісмаїлі, а "Динамо" через епідемію травм і взагалі летить в Харків з єдиним форвардом Артемом Бєсєдіним, який щойно залікував ушкодження. Тож, зважаючи на усі фактори, футболісти вже подумки завершили сезон і зібратися з силами і настроєм на бій їм буде не просто.

На Depo.Сектор аргументи, чому для киян поразка в поєдинку може піти навіть на користь. 

"Динамо" знаходиться за крок від зміни тренера. В Олександра Хацкевича 1 червня завершується контракт і, швидше за все, президент Ігор Суркіс продовжувати угоду не буде. Хоча саме ймовірна перемога над принциповим суперником "Шахтарем" може все ж схилити шальки довіри на користь білоруського тренера. І саме цього клубу не потрібно. При Хацкевичу команда знаходиться в певному постійному стані стагнації з рідкісними проблисками та поступовим регресом. Відтак, зміна наставника киян однозначно напрошується.

"Динамо" просто провально виходить на ринок впродовж останніх кілька сезонів. Клуб робить хаотичні сумнівні придбання в яких не помітно стратегії розвитку. В команді, яка грає на кілька фронтів, немає необхідної конкуренції. Лава запасних надто коротка для вирішення серйозних завдань. І саме це можливо є ключовим в програних чемпіонствах в останні два роки. Саме поразка може стати вирішальною в бажанні Суркіса нарешті виправити ситуацію.

Болюча поразка може стати і добрим уроком для самої команди, яка в останніх поєдинках грає на рівних з "Шахтарем". Оця "рівність в грі" створює ілюзію боротьби і певних шансів на наступний сезон. Так було минулого сезону і цього року кількість очок розриву в турнірці між командами, за такої ж рівної гри в очних матчах, зросла в кілька разів. Футболістам краще отримати добрячий зуб, аби чекати наступного матчу з "гірниками" з спортивною злістю і бажанням реабілітуватися.

Відтак, як бачимо, саме поразка може стати тою пігулкою для "Динамо", яка оздоровить колектив вже в наступному сезоні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор