Чому "Динамо" подарувало "Лаціо" путівку в чвертьфінал

На НСК "Олімпійський" завершився поєдинок-відповідь Ліги Європи "Динамо" - "Лаціо" (0:2)

Чому "Динамо" подарувало "Лаціо" путівку…

Київське "Динамо" вилітає з Ліги Європи. Після оптимістичних 2:2 з "Лаціо" у Римі кияни вдома поступилися 0:2.

Depo.Сектор по гарячих слідах проаналізує гру "Динамо" в "матчі сезону".

Провалений старт поєдинку

Після перших 30 хвилин поєдинку статистика володіння м'ячем була 71% проти 29% на користь римлян. Вочевидь, "Динамо" сподівалося на контратаки, але команда була занадто беззубою попереду. Саме тому гол в ворота киян не став несподіванкою. А могли італійці ще швидше забивати, коли Кадар підстрахував Бойка, якого вже тоді залишив не при справах Іммобіле.

Заміни "Динамо" не зіграли

До Артема Шабанова, який вийшов на 45 хвилині замість травмованого Кадара і часто не встигав за суперниками, не надто серйозні претензії. Йому довелося раптово вступати в гру, і вже добре, що не напрацював на гол у власні ворота. А от двох інших "джокерів" Хацкевича - Гонсалеса та Мбокані - питань є чимало. Мабуть, виходячи на останні 20-30 хвилин, саме ці зіркові легіонери мали б стати каталізаторами штурму воріт суперника. Не вийшло і це основна оцінка їх дій.

"Лаціо" взяло кількістю моментів

Станом на 89 хвилину в активі римлян було 16 ударів по воротах, у киян - 5 і жодного в ствір... Чи можна серйозно сприймати в домашньому матчі пристрілку Циганкова та Мораєса? Судячи з усього, команда поступилася ще до стартового свистка, а на полі була лише тінь і емоційні потуги.