Чим Україна шокувала в матчі Ліги націй з Чехією

Напередодні збірна України зіграла з Чехією перший матч в новому турнірі Ліга націй

Чим Україна шокувала в матчі Ліги націй…

На Depo.Сектор аналіз перспектив команди Андрія Шевченка.

Україна повністю домінувала у виїзному поєдинку з міцним європейським середняком. Гра з тотальним контролем м'яча все краще викристалізовується в підопічних Андрія Шевченка. Володіння м'ячем - 65% на 35% на користь українців. Також важливо, що максимум атак "синьо-жовті" завершували ударами - 26 "пострілів" по воротах! І це на полі доволі непростого суперника, який добре готовий фізично. Україна зробила 611 пасів (точність 86%), а це вдвічі більше, аніж суперник.

Шевченко завдяки замінам зміг переломити хід поєдинку. Саме джокер тренера Олександр Зінченко, який в другому таймі замінив Андрія Ярмоленка, став автором переможного голу. Більше того, Шевченко не побоявся один за одним посадити на лаву двох лідерів Ярмоленка та Коноплянку в важливий момент за рахунку 1:1.

В команді чітко вимальовується ще один лідер - Марлос. Він провів, мабуть, найкращий поки матч в синьо-жовтій футболці. Від авторитетного порталу whoscored півзахисник отримав найвищу в команді оцінку - 8,12. за 90 хвилин гри він зробив 74 паси (точність 93%) - найбільше в команді. Зробив 4 обводки та віддав три загострюючі паси.